Ubezpieczenia transportowe
Szeroka oferta ubezpieczeń komunikacyjnych:
- OC, AC, NNW, Assistance, Auto Szyba.


Dowiedz się więcej
Ubezpieczenia komunikacyjne
- Odpowiedzialność Cywilna Przewoźnika;
- Odpowiedzialność Cywilna Spedytora;
- Ubezpieczenie mienia w transporcie


Dowiedz się więcej
Ubezpieczenia majątku

Ubezpieczenia majątkowe (mienia)

Ubezpieczenia majątkowe przeznaczone są dla firm chcących objąć ochroną elementy mienia narażone na powstanie szkody. W naszej pracy, skupiamy się przede wszystkim na odpowiednim dopasowaniu zakresu ochrony ubezpieczeniowej do Państwa potrzeb, co osiągamy poprzez dokładną analizę dotychczas zawartych ubezpieczeń oraz ryzyka wynikającego z działalności Państwa przedsiębiorstwa i czynników z tą działalnością związanych. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników i współpraca z ekspertami z ponad 20 Towarzystw Ubezpieczeniowych umożliwia nam doskonałe rozpoznanie sytuacji ubezpieczeniowej Państwa firmy, a w efekcie, wybranie najlepszych, dostępnych na rynku rozwiązań.

W naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania najczęściej wybierane przez klientów biznesowych, takie jak ubezpieczenia od ryzyka powstania szkody związanej ze skutkami:

- ognia i innych zdarzeń losowych (zalania, huraganu, uderzenia pioruna, etc.);
- kradzieży z włamaniem;
- katastrofy budowlanej;
- przemieszczenia mienia w transporcie;
- usterki elektrycznej w maszynie.

Ochronie ubezpieczeniowej możecie Państwo poddać wszelkie mienie, którego utrata lub uszkodzenie może narazić Państwa przedsiębiorstwo na koszty. Nasi klienci w ramach ubezpieczeń majątkowych najczęściej zabezpieczają nie tylko obszary kluczowe dla działalności firmy, takie jak lokale i budynki, czy maszyny i wyposażenie, ale także środki obrotowe, mienie ruchome w wykonywaniu usługi i nakłady inwestycyjne w budynkach.

Z przyjemnością doradzimy Państwu również w przypadku mienia, które trudniej ubezpieczyć w obecnych realiach rynkowych, związanego z nietypową lub niebezpieczną działalnością np., należącego do firm saperskich lub produkujących potencjalnie szkodliwe materiały jak kwasy, paliwa, i tym podobne.